Problém ve vztahu

Když nevíte kudy kam, srdce se Vám svírá a vy chcete dostat to všechno ze sebe...
Inspirujte či pobavte ostatní svým seznámením, zajímavou příhodou. Rozšli jste se o chcete se podělit o to jak to skončilo, aby si ostatní dali pozor ? Zkrátka Vaše příběhy..
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rychlý Jarda
Napište rok, kdy byla sametová revoluce v ČR: 1989
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Problém ve vztahu

Příspěvek od rychlý Jarda » ned 09. lis 2014 23:07:35

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Strakoš. Je mi 17 let a mojí přítelkyní bude v Dubnu 15 let. Mám ji moc rád a chci aby se měla tak dobře, jak jen to jde. Snad všechno funguje bezvadně, teda až na jednu věc, která mě hodně trápí. Jde o to, že bych se s ní nejraději pořád obímál, mazlil a ošahával. Jenže jí se to nelíbí a často mi dává ruce pryč z míst kde nechce abych je měl. Jenže já se jí často snažím ošahávat.Nevím proč. Neumím tomu zabránit. Potom mě hodně moc trápí, že se neměla bezvadně ale nejspíš hrozně... Co mám udělat pro to abych nebyl tak nadržený a začal se ovládat?
Prosím o co nejrychlejší odpověď. Moc pro mě jnamená a já potřebudu co nejdříve vědět co dělat. Než bude pozdě

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable