Co dělat??

Když nevíte kudy kam, srdce se Vám svírá a vy chcete dostat to všechno ze sebe...
Inspirujte či pobavte ostatní svým seznámením, zajímavou příhodou. Rozšli jste se o chcete se podělit o to jak to skončilo, aby si ostatní dali pozor ? Zkrátka Vaše příběhy..
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Co dělat??

Příspěvek od Tom » stř 19. kvě 2010 14:10:03

Zdravím...
Mám takej problém....S partnerkou jsme spolu už 10 měsíců...Nic méně jsem se dozvěděl že během roku vystřídala asi 12 kluků s kterýma měla pohlavní styk...Jsem strašně zmatenej co dělat:-(...Miluju ji,ale když pomyslím na to kolik jich měla,tak se mě protiví.....Vím že to sem asi nepatří,ale nemohl by my někdo poradit???Přemýšlím o rozchodě,ale co když mě to bude v budoucnu mrzet?? :-( Prosím poradte nekdo

david321
Zkušený rádce
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co dělat??

Příspěvek od david321 » stř 26. kvě 2010 11:02:10

Ahoj Tome,
pokus se Ti protiví, tak se s ní rozejdi. To by nemělo příliš smysl. Druhá varianta je, že budeš rád, že je zkušená, nebudeš řešit její minulost a zapřemýšlíš nad tím, zda ten aktuální vztah je to co chceš. Ona s tím toho moc neudělá, je to jen na tvém rozhodnutí.

Odpovědět