neviem kam s tym

Když nevíte kudy kam, srdce se Vám svírá a vy chcete dostat to všechno ze sebe...
Inspirujte či pobavte ostatní svým seznámením, zajímavou příhodou. Rozšli jste se o chcete se podělit o to jak to skončilo, aby si ostatní dali pozor ? Zkrátka Vaše příběhy..
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ajka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

neviem kam s tym

Příspěvek od Ajka » ned 25. kvě 2008 4:10:24

OK, tak som na fore. Vlastne ani neviem, ci sa chcem verejne vyspovedat, hoci nazory na moj prispevok ma zaujimaju. Hladam uz tri hodiny na internete nejaku vhodnu poradnu, ale nic vyhovujuce som nenasla. Mam problem. Spravam sa uplne inak, nez ludia okolo mna. Som zena, pekna, mlada...a nerobia mi problem vztahy na jednu noc. Pred par rokmi som "pretiahla polovicu mesta" - to sa o mne hovori. Nikdy som nemala problem o tom hovorit, sice sa tym nechvalim, ale ked sa niekto spyta, neviem sa tvarit ako neviniatko. Aby nedoslo k omylu - tych chlapov bolo ovela menej, nez sa hovori. Neide o to, ze by som roztiahla nohy pred kazdym, kto si o to povie. Ja rozhodujem, ci to vobec chcem, kedy a s kym. Ale ked sa mi niekto paci, nevidim dovod to nejako natahovat, chodit okolo seba par mesiacov...aj tak to raz skonci v posteli. Lenze koli tomuto postoju som uz dostala par nelichotivych oznaceni. Po case ma to zacalo ubijat a prestala som s tym. Potom sa stalo nieco, s cim som absolutne nepocitala. Zalubila som sa. Na pocudovanie sirokeho aj blizkeho okolia islo o dlhy a cisto monogamny vztah. Ten sa pred pol rokom koli dost velkym nazorovym rozporom (ohladne niecoho uplne ineho) skoncil. No a tu sa zacina moj terajsi problem. Pol roka som zila v celibate. Ale teraz uz asi mesiac fungujem svojim "starym" sposobom zivota. Teda zbalim chlapa, vyspim sa s nim...ja som spokojna, on tiez...mam pocit, ze si tym zdviham sebavedomie, ale neviem...necitim ziadne vycitky svedomia, prave naopak, absolutne mi to vyhovuje. Teraz dlhsi vztah nehladam, chcem byt chvilu sama, ale bez sexu proste nevydrzim. Idealny by bol jeden staly milenec, ale ako sa take nieco hlada, netusim...vzdy sa bud dotycny na mna namota, al. si rychlo najde inu al. ja nie som az taka spokojna, aby som v tom chcela pokracovat. A bojim sa, ze sa zasa dostanem do reci. Nikdy som si nezakladala na mienke okolia, ale zistila som, ze mi to vie narobit kopu problemov. Netusim, co mam robit. Ci prejavit viac sebaovladania a cakat na vztah (ktory teraz naozaj nechcem), al. sa svoje spravanie snazit zakryt (nemam to v povahe, som az prilis uprimna), al. sa na vsetko vykaslat a zit si po svojom (to sa asi ani neda, fungovat ako samostatna jednotka bez prepojenia so svetom)... Moja moralka je asi posunuta. Mam moralne zabrany, su veci, ktore by som v zivote neurobila (vedome nikdy neublizila, nekradla, nepodvadzala,..), ale na nezaväznom sexe nevidim nic zle. Som divna? Zla? Mam sa nejako "prepnut"? Da sa to? Vlastne by som chcela vediet...stalo sa asi toto: Stretla som sa s kamosom, ktoreho som 2 roky nevidela, skvelo sme si pokecali, skocili na obed, nieco ako prve rande s klasickym priebehom, akurat ze na zaver toho vsetkeho sme skoncili unho na byte. Skvely sex, obaja sme si to uzili, nemyslim, ze by tam bola z jednej al. druhej strany snaha o zenuzitie toho druheho. Kazdy dostal to, co potreboval, mozno sa este parkrat takto stretneme...on o mesiac odchadza do zahranicia, ja vlastne tiez (len inam). Nechceme spolu chodit. Bol to jednoducho prijemny zazitok, nic viac. No a ja som potom este par dni chodila svetom cela vysmiata a stastna. Ziadne vycitky svedomia, ziadne zle pocity, cira radost - z vlastnej pritazlivosti, z uzasneho sexu...mozno hormony, mozno endorfiny....ja neviem. Nemala by som sa citit aspon trocha zle? Zneuzito? Nic take sa u mna nedostavilo. Kamosky vsetky svorne tvrdia, ze ziadna z nich by to nedokazala...co je u mna ine? Naozaj neviem, ci sa tym mam trapit, al. to mam hodit za hlavu a proste si uzivat... A okrem toho, ak si raz budem chciet niekoho najst...bojim sa, ze ziaden chlap by dievca s mojou "minulostou" nechcel. Mam z toho mix. Asi je to aj vidiet, ako si to po sebe citam - same otazky. Ak by mi niekto vedel aspon jednu zodpovedat, budem vdacna.

david321
Zkušený rádce
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: neviem kam s tym

Příspěvek od david321 » pon 26. kvě 2008 21:17:13

Ahoj Ajko,
já myslím, že by ses měla chovat, tak jak sama cítíš a nenechat se omezovat okolím. Je to dle mě hodně o výchově. Jak říkáš, někdo to prostě nedokáže. Ale nikoho přeci nepodvádíš. U ostatních je to zřejmě jen závist, že si užíváš a oni se neodváží. Samozřejmě počítej s tím, že až budeš hledat dlouhodobý vztah, tak se Ti možná stane, že Tvému přiteli někdo začne vysvětlovat že jsi kurva a že jsi přeřízla půl města. Rozhodně asi nebude to pravé se tím sama chlubit ;)
Spoustě lidí také možná vadí, že by ses mohla vyspat právě s jejich miláčkem, se kterým jsou denně ony. Předpokládám, že jsi nebyla vždy s nezadanými :twisted:
Zkrátka nikoho nepodvádíš, nikoho nevodíš za nos, neubližuješ.. tak proč si něco vyčítat.. jen musíš počítat s tím že pomluvy budou a jednou se asi dostanou k Tvému budoucímu v dlouhodobém vztahu a to asi nebude příjemné. Ono je lepší si užívat a moc o tom nevyprávět, pak se aspoň části závisti zbavíš. Není zkrátka nutné vše křičet do světa.
Osobně také nevidím nic špatného na tom když je člověk nezadaný, aby si užíval jak je libo. Žijem jenom jednou.
Přeji Ti ať najdeš svoji cestu, po které budeš zářit energií a radostí a vyhneš se závisti a žárlivosti. Neděláš nic zlého.

Odpovědět