Erotické masáže

Své poprvé už máš za sebou, ale co teď ? Chceš zkusit něco nového, ale nevíš co a jak ? Co takhle nové polohy, jiná místa, sexuální hry, sex ve třech, orální sex, anální sex, ... Ptejte se zkušenějších.
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
JKarla44
Napište rok, kdy byla sametová revoluce v ČR: 1989
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Erotické masáže

Příspěvek od JKarla44 » ned 29. črc 2018 17:25:11

Ahoj chtěla bych se zeptat zda máte zkušenosti s erotickými masážemi? Nedávno jsem na ně začala chodit. Ptala jsem se známých do jakého podniku s profesionály je nejlépe zajít a byl mi doporučen tento https://eroticmassagepraha.cz podnik. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Cena vypadá být OKa. Už se na to těším ale jsem i trochu ve stresu z toho co mě čeká. :lol:

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable