?

Své poprvé už máš za sebou, ale co teď ? Chceš zkusit něco nového, ale nevíš co a jak ? Co takhle nové polohy, jiná místa, sexuální hry, sex ve třech, orální sex, anální sex, ... Ptejte se zkušenějších.
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kamilkaa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

?

Příspěvek od Kamilkaa » pon 08. bře 2010 16:03:49

Ahoj. S přítelem jsme se rozhodli sexuálně žít .. je mi 14 a mému klukovi 19. Už teda nejsem panna, ale přijde mi že moje pannenská blána je neporušená.. nebo jinak si to vysvětlit neumím. Když se s přítelem milujeme (nadoraz) tak mě to stále trochu bolí. :( Jako by penis partnera na panenskou blánu pouze narážel ale neprotrhl... je to možný? penis partneta 19 cm
Děkuji za odpověď

Jasmínka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ?

Příspěvek od Jasmínka » pon 15. bře 2010 10:18:40

Ahoj,

přijde mi dost nepravděpodobný, že by mohl penis pouze do panenské blány narážet. Zkoušeli jste nějaký lubrikační gel? Nebo hodně dlouhou předehru, aby jsi se pořádně uvolnila? Jsi dost mladá na pohlavní život. Pokud by bolesti při styku přetrvávaly, tak zajdi na gynekologii. Pravá příčina bolesti může být úplně někde jinde!

Odpovědět