BDSM

Své poprvé už máš za sebou, ale co teď ? Chceš zkusit něco nového, ale nevíš co a jak ? Co takhle nové polohy, jiná místa, sexuální hry, sex ve třech, orální sex, anální sex, ... Ptejte se zkušenějších.
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kitekentka
Napište rok, kdy byla sametová revoluce v ČR: 1989
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

BDSM

Příspěvek od Kitekentka » ned 02. úno 2014 19:50:19

Ahoj či Dobrý den,
Nevím na koho se obrátit, prohledala jsem internet a narazila jsem na Vaše stránky a tak jsem si říkala, že to zkusím. Buď mi poradíte a nebo ne :)
Chtěla bych se poradit. Zjistila jsem, že můj přítel má rád BDSM někdy je rád dominant on ale jindy by chtěl, abych byla dominující já a on ten svázaný.
Jenže já s tímto nemám zkušenosti. Fantazie mi tady bohužel zcela chybí :( Ráda bych ho potěšila a dopřála mu skvělý sex (mě samozřejmě taky) ale netuším jak správně na to, jak postupovat, jak ho správně rozpálit a dovést k jak by řekl můj přítel "k šílenství". Prostě a jednoduše jak si s ním správně hrát.
Případně, že jsem se obrátila na správnou osobu děkuji moc za radu a pokud ne, omlouvám se za hloupý dotaz.
Děkuji
Kitekentka

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable